Facebook WhatsApp WhatsApp Skype Messenger
Zapomněli jste heslo?

Často kladené dotazy

Pro každého v jakémkoliv věku. Pro začátečníky i pokročilé sportovce. Jedná se o kombinaci cviků posilovacích a zaměřených na zdokonalování mobility s vlastní váhou těla. Poskytne vám základní znalosti rehabilitační metody DNS a pomůže vám lépe porozumět propojením ve vašem těle. Kontaktujte mě předem, pokud jste prodělali chirurgický zákrok nebo jste po porodu. V těchto případech je potřeba cvičení přizpůsobit vašim individuálním potřebám.
Program, který vás bude zdravě motivovat k tomu, abyste našli si každý den alespoň 15 minut pro sebe. Cviky v něm jsem zaměřil na zlepšení psychické odolnosti, odstranění napětí v oblasti zad i získání nové energie pro celkový pocit spokojenosti. Cvičit můžete klidně z domova a nepotřebujete žádné speciální vybavení, jen občas jako pomůcku využijete běžné domácí náčiní, např. násadu od koštěte.
Nic se neděje, už následující den na vás čeká nové cvičení. Navíc o konkrétní cviky nepřijdete, setkáte se s nimi v dalších lekcích, jen v jiné kombinaci a na jiné úrovni obtížnosti.
Stačí napsat e-mail, že máte zájem workshopu se zúčastnit na seminaresradkem@gmail.com. Vaše registrace bude přijata ihned po připsání platby na bankovní účet číslo 1738500014/3030. Registraci můžete zrušit nejpozději 7 dní před konáním workshopu. Při zrušení v pozdějším termínu nebude možné vrátit vám platbu zpět. Můžete však za sebe najít náhradníka, který se workshopu zúčastní místo vás.
Vaši poptávku pošlete prosím na e-mail radek.laci@gmail.com nebo ji uveďte do kontaktního formuláře, který naleznete na webu. Následně společně probereme detaily programu a případně ho upravíme tak, aby co nejlépe vyhovoval vašim specifickým potřebám a přáním. Po upřesnění detailů programu vám zašlu cenovou nabídku.
Samozřejmě. Jen je potřeba dbát na jejich bezpečnost a zdraví, za něž nese plnou odpovědnost rodič, a také přizpůsobit intenzitu a typ cviků jejich věku i fyzickým schopnostem. Důležité je také to, aby dítě provádělo cviky správně a v rozsahu, který je pro něj vhodný.
Vzhledem k tomu, že program nemá pevně stanovený začátek ani konec, můžete začít kdykoliv. Cvičení jsem koncipoval tak, abyste ho mohli snadno přizpůsobit vašemu osobnímu rozvrhu i životnímu stylu a současně aby co nejvíce podporovalo postupný rozvoj a zlepšování, bez ohledu na to, kdy začnete. 
Ano, každé dva měsíce přidávám nové lekce a postupy, aby vaše cvičení bylo stále zajímavé, efektivní a rozvíjelo vás. S každou novou lekcí se rozšiřují vaše dovednosti a pochopení principů cvičení, díky čemuž dosahujete lepších výsledků a současně se cítíte lépe po fyzické i psychické stránce. 
V záložce „Odstoupení od smlouvy“ ve vašem účtu (odkaz naleznete v zápatí webových stránek), a to pomocí tlačítka pro zrušení vašeho aktuálního předplatného. Učinit tak můžete také přímo na stránce vašeho profilu pomocí tlačítka, které naleznete u svého uhrazeného předplatného. Pokud vám cokoliv nebude jasné, kontaktujte mě prosím na e-mailu info@radeklaci.cz nebo prostřednictvím kontaktního formuláře na webu.

Kontaktujte mě

contactme

Děkuji, ozvu se vám hned, jak to půjde.